Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’den Kadınlar Denizi Esnafına Üç Büyük Müjde!

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Kadınlar Denizi Mahallesi’ni ziyaret ederek, esnafla bir araya geldi. Sorun, talep ve önerileri dinleyen Başkan Ömer Günel, esnafa üç de müjdeli haber verdi.

Görevde olduğu 5 yılda Kadınlar Denizi Mahallesi’ne 68 milyon 173 bin TL yatırım yaparak, 18 kilometre yeni yol kazandıran Başkan Ömer Günel, bölge esnafıyla buluştu. İşletmeleri dolaşarak esnafa ‘hayırlı işler’ dileyen Başkan Ömer Günel’e hemşehrileri de yoğun ilgi gösterdi.

Başkan Ömer Günel’in Kadınlar Denizi esnafı ziyaretine, CHP Kuşadası İlçe Örgütü Başkanı Mehmet Gürbilek ve belediye meclis üyesi adayları da katıldı. Başkan Ömer Günel, ziyaretinin sonunda bir toplantı yaparak esnafın sorun, talep ve önerilerini dinledi.

“İSTEYİNCE OLUYOR”

Kadınlar Denizi Mahallesi’nin kendileri için çok önemli olduğuna dikkat çeken Başkan Ömer Günel, “Bugüne kadar Kuşadası’nda yapılamaz denen projeleri hayata geçirdik. Bize ‘bunları nasıl yaptınız?’ diye soranlara ‘isteyince oluyor’ cevabını veriyoruz. Bugün sizlere güzel haberlerle geldim. Bu sezon plajımızda büfe olarak hizmet veren stantları kaldırıyoruz. Kumsal bandının gece aydınlatma sistemini de vakit kaybetmeden kuracağız. Böylece plajımız geceleri de gündüz gibi aydınlık olacak. Ayrıca gece boyunca hemşehrilerimiz ve esnafımız için WC’ler de bundan böyle açık kalacak” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x